Kamber Gezginci - Yeminli Mali Müşavir - Site Kullanım Rehberi

Site Kullanım Rehberi

 Anasayfa / Hizmetler / Site Kullanım Rehberi

Site Kullanım Rehberi

Kamber Gezginci YMM hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz; Şirketlerimiz, ortaklarımız, hizmetlerimiz, sirkülerlerimiz ve mevzuattaki gelişmelerle ilgili güncel bilgileri buradan öğrenebilirsiniz. Bilgi edinmek istediğiniz konuda, ana başlık üzerine, örneğin Hakkımızda linki üzerine gelerek, bilgisayarınızın faresine ‘tık’ladığınızda, o başlıkla ilgili ayrıntılı bilginin yer aldığı içerik ya da metine ulaşabilirsiniz. 

Sitemizde yer alan başlıklarda, Hakkımızda, bölümünde, kurum vizyon ve çalışanlarımızın özgeçmişlerini yanında fotoğrafları ve haritalar yer alır.

Hizmetlerimiz bölümünde yeminli mali müşavirlik, mali hukuk, mali denetim, kurumsal finansman ve mevzuat danışmanlığı ve diğer konularda verdiğimiz hizmetler konularında bilgi edinebilirsiniz. 

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Kamber Gezginci, ortakları ve çalışanları olarak, Kamber Gezginci YMM personeli bilgi ve deneyimlerini kamuoyu ile paylaşmaktadır.

Kamber Gezginci YMM, mali denetim ve mevzuat danışmanlığı alanlarında Türkiye’de sektördeki kurumsal liderliği sebebiyle, mevzuattaki değişiklikleri ve yenilikleri çok yakından takip eder. Bu nedenle, mevzuattaki yenilik ve değişiklikleri yakından izlemek isterseniz, Sitemizdeki Mevzuat danışmanlık alanını kısa aralıklarla ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. 

Mevzuatta meydana gelen değişikliklerde, mükellefleri ilgilendiren taraflar olduğunda Kamber Gezginci YMM, bunu yayınladığı sirkülerler aracılığıyla bildirir. Sirküler bağlantısından bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşmak isterseniz, adres telefon ve harita ve diğer bilgilerimizi İletişim bağlantısına ‘tık’layarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca, talep, öneri, eleştiri ya da tekliflerinizi bize aynı bağlantıdan ulaştırabilirsiniz. Olası eleştiri, talep, teklif ve önerileriniz hakkında şimdiden teşekkür ederiz…